| Ungureanu_Gabriel_1995 a întrebat:

Buna seara TPU! peste 3 zile ar fi trebuit sa imi iau permisul doar ca au intervenit niste "complicatii" si va trebui sa mai astept un an...Intrebarea mea se refera la un singur lucru:este posibil sau nu sa achizitionez un tico[nu cel mai performat, unula 500 de euro] si sa ii scot motorul, sa ii pun motor mic de microcar sau de scuter, din acela care se conduce de la 16 ani si sa pot conduce? Cu o viteza mult mai mica, e adevarat.Dar dupa aceea? Dupa aceea voi putea lua in calculc eventualitatea de a pune inapoi motorul de tico pentru a il folosi in oras, in stanga in dreapta? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| marian3999 a răspuns:

Niste,,complicatii''? Ti-ai dat seama ca ai 17 ani?

| Ungureanu_Gabriel_1995 explică (pentru marian3999):

Sau nu toti sunt atat de fricosi ca tine si mai conduc si fara permiswinkingcretinule, intrebarile se pun ca sa raspunzi la ele, daca nu este un raspuns folositor ai putea sa te abtii