| bumtibumbi a întrebat:

Buna happy
Sunt inscrisa la scoala de soferi ( sunt la a6 ora de condus) si nu prea ma pricep sa iau viraj stanga si dreapta.
Poate cineva sa imi explice anumite detalii pe care as putea sa le urmez.

P.S.Instructorul mi-a explicat, teoretic am inteles cum trebuie sa fac, practic nu.Nu vreau sa iau permisul cu bani, de aceea vreau sa inteleg mai bine virajele.

3 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Ce nu intelegi?

| herbals a răspuns:

In primul rand incetinesti, bagi a 2-a, iei virajul. Nu inteleg la ce te incurcu cand iei virajul stanga, dreapta? Nu invarti destul volanul, ti se incurca mainile? Mai detaliatbig grin.

| catalin055 a răspuns:

Explica mai detaliat adica si eu am dat acum de permis si am luat dar nu am avut problema din asta zi-mi ce nu intelegi si te pot ajuta