| Nikolas07 a întrebat:

am o intrebare, la masina mea a fost schimbat parbrizul si nu l-au lipit bine, cat ma costa sa ma duc sa-l lipeasca din nou?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica sa te coste, daca au facut treaba de cacao te duci sa o faca bine, daca nu reclamatie la opc si le dai cu parbrizul de cap

| Nikolas07 explică (pentru suntserios):

Da eu cand am cumparat masina era deja lipit parbrizul si nu stiu unde la lipit, de aceea vreau sa stiu cat ma costa.

| viotedy a răspuns:

Ori mergi inapoi unde l-ai schimbat ori ii pui silicon pe unde nu etanseaza.