| angerdragut a întrebat:

Am revenit iar, masina mea are cam multe probleme a doua e ca, cand plec de pe loc face un zogomot un fel de gajait nu stiu sa explic oare de la ce o fi? si daca parbrizul e crapat pe o longime de 40 cm pe partea dreapta se poate repara sau trebuie schimbat? cat costa unul second am un vw polo din 2001

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Second poate gasesti la sediile de dezmembrari. Depinde de unde esti cauta pe net vei gasi un centru aproape de tine. Pai gajaitul poate fi de la planetare, rulmenti, cureaua de la alternator, etc happy Mergi in service iti vor spune ei exact.

| alexASP18 a răspuns:

Parbrizul trebuie schimbat, unul nou costa cam 350-400 ron iar second nu stiu daca se gasesc asa usor pentru ca la dezmembrari majoritatea masinilor au parbrizul spart...