| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU am o motocileta enduro keeway de 49cm 2 timpi si as vrea sa stiu daca are ceva daca i schimb ulei de amestec pana acum am folosit ulei mobil 1 extra 2 timp care costa costa mai mult oare ceva daca cumpar unu mai ieftin

2 răspunsuri:
| Tds_David_1998 a răspuns:

Nu are nimic dar conditia e sa ii bagi ulei cat de cat bun nu din ala ieftin cu 15 20 lei pentru ca ala termina motor.

| Tds_David_1998 a răspuns:

Nu are nimic dar conditia e sa ii bagi ulei cat de cat bun nu din ala ieftin cu 15 20 lei pentru ca ala termina motor.