| Hacker_Piciu_1997 a întrebat:

Buna TPU am pierdut cheile de la un opel astra 1999 brek adus din Germania chile le-am pierdut in zapada si nu stiu ce sa fac funda

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Te duci la reprezentanță cu actele, și îți face altă cheie!

| Hacker_Piciu_1997 explică (pentru Azµre):

Poti face comanda si sa-ti vina acasa

| Azµre a răspuns (pentru Hacker_Piciu_1997):

Nu știu exact, e ca și cum ai fi furat mașina și ai nevoie de chei, trebuie să vadă și ei niște acte ceva. Eu așa știu, un prieten a pierdut cheia, am mers cu el la reprezentață și iau făcut altă cheie pentru mașină cu cip cu tot.

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sa iti comanzi altele la reprezentanta si sa te inveti minte sa nu mai umbli cu ambele chei la tine. Din pacate vei plati destul de mult pentru un nou set...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți sa-i schimbi kit-ul de pornire.

| EddiWeed a răspuns:

Cu alta cheie nu ai cum sa pornesti masina din cauza cipului care se afla in cheia originala a masini

| IulioNagato a răspuns:

Nu ai ce sa faci...cheia probabil are o amprenta electronica si ciar daca ai avea o cheie asemanatoare nu ar fi la fel

porneste masina manual laughing

| bossulbossboss a răspuns:

Ori faci altele ori le cauti

| Mărginean_Alexandra_1992 a răspuns:

Sa astepti venirea primaverii!