| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Am si eu nevoie de 2 sfaturi de la voi, pentru ca in viitorul apropiat as vrea sa imi schimb masina, pe care o am de mai multi ani:
1.Se merita un Mini Cooper? Ce model? Cum vi se pare masina, per ansamblu?
2.Ce parere aveti despre masinile electrice? Ati recomanda? Daca da, ce model?
Multumesc tare mult!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. Mini Cooper e dupa parerea mea o masina pe care o cumperi daca esti pasionat al marcii ca e o masina scumpa la intretinere si la achizitie pentru ce ofera.

2. O parere foarte buna, dar sa stai la casa si sa ai unde sa o incarci. Altfel in Romania inca e un chin

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"1.Se merita un Mini Cooper?" - dacă ești o coafeză de succes, da, "se_merită" dar la fel și un TT

| relian a răspuns:

Is urite cu spume, sincser eu nu as lua nici daca mi-a da moca laughing ma refer la Mini.
Hai sa zic daca mi-ar da un mini country ala da las lua, e mai mare, dar tot urita este in interior, urita cu spume.
Masinile electrice is bune, asta daca iei Tesla

| 120bulevard a răspuns:

Mini Cooper si VW Beetle, clasicele masini adorate de femei, toata lumea spune de cooper ca e o masina slaba cu intretinere si costuri mari in ciuda aspectului. De masini electrice ce sa vorbim, cu infrastructura noastra de epoca de piatra tie fix masina electica iti trebuie? laughing Mai bine un Polo sau un Opel Astra J pentru ca astea sunt masini mai feminine care sunt cat de cat ok.

| 6Radu5 a răspuns:

Mini Cooper e o masina mică, foarte buna de oras/cross country, trage bine si daca esti pasionat, masina e foarte ok pe parte de tunning(poti sa scoti o bestiuță din masinuta asta), asta daca vrei sa abuzezi de ea ca si un passat.Parerea mea este ca in banii acestia poti sa-ti iei ceva mult mai bine.