| alexuL97 a întrebat:

am si eu o intrebare, am un ford focus din 2005 si cam de o luna de zile nu imi mai citeste casetofonul CD-urile, aveti vreo idee care ar fi cauza problemei? big grin va rog raspundeti-mi repede big grin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Curata-l.

| 0rlando a răspuns:

Păi dacă bagi CD-uri în casetofon. rolling on the floor
Fă rost de un CD din ăla cu periuță pentru curățat lentila, dacă nici cu ăla nu merge... e semn că vrea mașina unul nou laughing

| LIN2010 a răspuns:

Incearca cu un kit de curatare, daca nu da rezultatul atunci trebuie dus la un specialist.Succes