| xDanyxDany a întrebat:

am un atv de 110 cc si vreau sa va intreb cum aflu daca e limitat si cum pot sa anulez limitatorul?

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Limitatorul normal este pus pe motor si se vede foarte bine daca e pus el fiind maricel ca o bila de baseball si indicand un ac valoarea la care e limitat dar o poti modifica usor cu o surubelnita desfacand sau strangand un surub funda?

1 răspuns:
| ScooterTuning2014 a răspuns:

Salut.
Daca este un Atv hidramat, limitatorul se afla Pe variator[testat]