| Ionut2B a întrebat:

Buna TPU, am un golf 5 din 2006 și am o problema, nu mai bagă nici rece, nici cald, dar țin sa menționez ca butoanele de clima se aprind si merg, dau mai tare sau mai încet dar aer nu bagă, poate e cineva care a pățit așa ceva! Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ori clapete ințepenite ori ventilator mort

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu baga aer in venturile alea sau nu baga rece sau cald? Fii mai exact.
Daca nu baga aer deloc, adica daca nu circula aerul, atunci ai ventilatorul dus, sau panoul ala de control e dus.
Poti desface la ventilator, il poti scoate afara si poti sa pui la baterie direct sa vezi de se invarte sau nu.Dar la anii aia ar putea sa fie dus ventilatoru.
Cand dai la maxim de la butoane la ventilator ar trebuie sa vajaie, auzi si simti aerul si de afara din mamsina laughing deci ce baga si ce nu baga?