| George18011993 a întrebat:

Am am schimbat sabotii pe spate la o skoda fabia 1 an 2002 si acum cand franez trebuie sa apas pedala pana in podea sa franeze, care ar fi cauza? Lichid de frana este in vas

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Instalatie ne-aerisită, se rezolvă in 5 minute!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Subscriu la ce a spus Panamax.
Romanul e "bun" la toate...

| Panamax a răspuns:

Cauza se numeste incompetenta.

| George18011993 explică (pentru Panamax):

Mersi...daca vrei sa-mi raspunzi raspunde cum trebuie sugi mielu

| Panamax a răspuns:

Ok, Dorel care a inlocuit sabotii in afara faptului ca a fost un incompetent a fost si iresponsabil.
Nu te apuci frate sa umbli la frane daca nu stii ordinea operatiilor de facut, omori oameni nevinovati din cauza ca esti rupt in fund si incompetent.Mai esti si fudul vorba proverbului.