| sami01 a întrebat:

Buna TPU as dori sa imi cumpar o motocicleta dar nu de viteza as vrea ceva de teren ceva care sa aiba forta dar nu prea grea am vazut pe internet Urban Freestyler dar nu stiu unde gasesc o asemenea jucarie si care ar fi pretul uneia? voi ce ziceti ce sa imi iau mai repet inca o data vreau ceva de teren ceva sport nu de viteza vreau parerea voastra multumesc!

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai nu ai spus un pret... daca ai bani uite-te la un BMW G 650 Xchallenge si nu iti trebuie altceva in veci, o lasi mostenire la stranepoti!

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

KTM 50 sx 2008

| axll a răspuns:

Www.bikeshop.ro gasesti toate tipurile de motociclete. sugestia userului adrenalinapura e buna, singurele dezavantaje sunt ca e intr-un piston si are motorul relativ mic. cauta pe site-ul de mai sus si gasesti o sumedenie :)