| razwan3l a întrebat:

Buna TPU as dori si eu ceva pareri despre peugeot 306 din 1996 motor de 1.6 benzina.cum sunt cat costa intretinerea pretul la piese consum... daca se poate sa dati raspunsuri cat mai clare nu incepeti cu pai dupa parerea mea sau din auzite va multumesc http://www.pifauto.com/large_picture.php?id=77302

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| moka99 a răspuns:

Consum cred ca la un motor de 1.6 pe benzina iti ia cam 6/6.5% si piesele nu pot fi asa scumpe la piese nu ma pricep. Funda?