| Assu53 a întrebat:

Un posesor de volvo v50 sau s40 motor de 1.6 diesel dupa 2010 imi poate spune si mie va rog frumos cam ce consum are si ce lucru se strica mai repede la ele si cat costa? sunt atat de greu de intretinut happy vreau parerea unui posesor, nu din auzitewinking happy! Multumesc! (funda)

Răspuns Câştigător
| Oviiyy a răspuns:

Nu ai probleme deosebite, pentru ca motorul de pe ele este si pe ford focus care este mai demult produs. nu ai ce probleme mari sa ai cu el, depinde de felul in care etse folosit de tine. sunt masini bune si nu ce investitie sa faci in el.