| paullll a întrebat:

As vrea sa stiu care sunt cauzele spagerii camerei de la roata de la bicicleta! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bοgdαη a răspuns:

Poi daca o umfli prea tare, daca mergi cu bicicleta prin spini, cioburi de sticla si alte chestii ascutite sau daca o tii prin soare, ploaie (conditii nefavorabile)
Bafta!

| paullll explică (pentru Bοgdαη):

Deci nu are cum camera sa se roada pur si simplu sau de exemplu sa urc cu bicicleta pe un trotuar mai inalt si sa se izbeasca roata tare de el?

4 răspunsuri:
| Daniel_Voicu_1994 a răspuns:

Pai de obicei coltii babei cauzeaza asta dar pot fi si cioburi cuie etc

| Daniel_Voicu_1994 a răspuns:

Se poate sparge de la coburi coltii babei sau cuie