| AnimeStyle a întrebat:

am o bicicleta si am aruncat camera. pe cauciucul de la roata. adica ala care se pune deasupra camerei scrie 26x175, Ce camera sa imi iau, cealalta camera am aruncat-o si acum nu stiu ce camera sa imi iau, cine imi zice ca marime sa imi iau la camera adica mai mica sau mai mare ia funda!

Răspuns Câştigător
| Ana_Mihaela_2000 a răspuns:

Iei camera de 26x175, sunt mai multe marimi de camere, dar o iei acela numar cu cauciucul

1 răspuns:
| Ionutszu a răspuns:

Camera de 26..mereu 26 sau 25, etc inseamna dimensiunea ce trebuie sa aiba si camera. Deci ia camera de 26, asa ceri la magazin