| AestheticPerf a întrebat:

Care ar fi mai ok ca si prima masina la 18 ani? Golf V sau VI din cel putin 2009 cu un motor de 1.4 sau 1.6 benzina sau un Dode Caliber de 1.8 benzina din 2007. Ascult mult muzica si stiu ca Dodge-ul are un sistem audio foarte bun, dar desigur ca nu imi aleg masina care are sistemul audio cel mai bun, dar doar asa ca o parantezahappy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Golful cred ca e alegerea cea mai buna... mai ales ca e mai ieftin de intretinut si gasesti piese pe toate drumurile.

| ywar a răspuns:

Eu mi-as lua o masina cu motor mic pe care sa nu regreti ca o lovesti (daca faci asta) si cu cai putere putini. Este de dorit ca la inceput sa nu te aventurezi sa conduci cu viteza si sa faci nefacute pe sosea.
Decizia iti apartine dar gandeste-te ca esti incepator.

| adsadav2 a răspuns:

Suzuki honda astea ce au?