| AestheticPerf a întrebat:

M-am gandit la, asine pe care mi-as dori-o la 18 ani, dar vreau sa imi dati si voi niste exemple pana in 6000 de euro. Eu m-am handit la un Golf 5 GT si la Dodge Caliber 2007 / 2008 ( as merge pe Dodge ), dar vreau sa imi da-ti si voi ceva si sa aiba neaparat radio in care pot sa introdul in el CD cu muzicahappy. FUNDA!
P.S.: Sa nu aiba mototrul mai mare de 2000cm3, pana in 1999cm3.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai ori vrei masina ori magarite? Vad ca in prima propozitie scrii de "asine"!

| AestheticPerf explică (pentru Salontanul):

Masina*, imi cer scuze pentru neatentie.

| alex495 a răspuns:

Golf 5 2.0 tdi. Daca vrei gti golf 6 dar costa mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| madisperanumeledeutilizator a răspuns:

Exclus dodge. Piesele sunt foarte scumpe si le gasesti doar pe comanda din america. Cat despre cd player ...asta sa fie ultima.problema...daca nu are iti cumperi separat unul. Cauta un golf 4 / 5 sau audi