| yoyoalecs a întrebat:

Care e cel mai bun simulator auto pentru pc? Nu ma refer la curse(NFS etc) ci la unul in care inveti sa conduci,cu semne de circulatie, sa respecti regulile. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

City Car Driving. Eu asta il joc si acum pentru ca conduci ca in real.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta Euro Truck Simulator, sunt mai multe simulatoare dar majoritatea au curse.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e ceva la fel ca si in trafic!

| LikeNike a răspuns:

Ma asta nu e nfs dar poti sa-ti iei euro truck simulator acolo trebuie sa respecti regulile! primesc funda?

| yoyoalecs explică (pentru LikeNike):

Euro truck a zis si cel de mai sus...plus ca il stiu..eu as vrea ceva in genu city drive simulator. daca este unul mai bun