| mariano a întrebat:

Care stie un joc pentru scoala de soferi? adica sa conduci prin oras semne de circulatie, instructor.etc asemenea orelor de conducere.stiu ca exista dar nu stiu cum se cheama acel joc. e un simulator parca! help me

Răspuns Câştigător
| MoreTime a răspuns:

Jocul e 3D driving school si il poti downloda de aici:
http://www.3dfahrschule.de/uk_index.htm

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| vlad93fcv a răspuns:

Se numeste 3D Driving School. daca vrei imi dai add si ti-l dauwinking lasi id in PM

| ionutktm99 a răspuns:

Si daca vrei tot un joc nu e cu semne dar masina se comporta 80% ca in realitate, jocul lfs -live for speed

| RainDrop a răspuns:

Nu stiu, dar nota:Ia-ti un volan pentru gaming, este pret rezonabil!

| Oprea_Elena_1983 a răspuns:

Și eu caut?

| ionutairinei a răspuns:

Nu stiu frate, si eu caut unu asemanator

| Bazga_Constantin_1988 a răspuns:

Eu de ce?