| anonim_4396 a întrebat:

curand voi depune dosarul in vederea obtinerii permisului de conducere categ. B, insa am o nedumerire: daca azi ma programez (depun dosarul) stiu ca pot sa dau sala chiar in aceeasi zi, dar daca pic sala cand voi mai putea da din nou sala? mai e nevoie sa depun dosarul din nou?
multumesc

Răspuns Câştigător
| mikaela25 a răspuns:

Buna, pai cu dosarul te duci in mana nu trebuie sa il depui nicaieri, il prezinti inainte de a intra in sala de examen, si stiu, nu sunt sigura, ca se da dupa 16 zile dupa ce ai picat sala big grin...dar tin pumnii sper sa nu fie nevoie sa dai a doua oara :*

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da. Depui iar dosarul, poti sa faci asta dupa 15 zile, si exact in ziua a 15-a dupa ora 12:00 dupamiaza poti da. Mai devreme de 12 nu in ziua aceia, din a 16-a zi te duci la ce ora vrei tu!

| eXtreme21 a răspuns:

Iti vor face o reprogramare.Asa a facut si un prieten de-al meu.Nu a luat sala si a fost reprogramat peste 2 saptamani si da trebuie sa depui dosarul din nou.
Sper ca am putut sa te ajut.

| 9999999999 a răspuns:

Nu ai nevoie sa depui dosarul din nou scoala te programeaza pentru a doua luna apoi trebuie sa inveti fff mult sa nu mai pici bafta multa soferule si sa stii ca iti tin pumnii doamne ajuta