| Steff7100 a întrebat:

big grin.
Deci. Am un telefon Nokia c1, si tocmai mi-am activat extraoptiunea cu 5 euro unde primesc si 75 mg trafic pe net.
Ideea e ca, cand intru la home, sau la opera, spune sa ma abonez la pachetul de date. crying.
Am inteles ca trebuie sa setez ceva.
Ce anume? sad.
Ma lamuriti si pe mine? crying.
Vreau sa stau pe net, si nu stiu cum naibi sa ma abonez la pachetu de date straight face.
p.s : dau funda. /

6 răspunsuri:
| kzor_6016 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu ma suni daca afli 0251336812

| Alexandra_Anca_1997_s30H a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti activezi optiunea Orange Young pentru ca ai net nelimitat happy

| kzor_6016 a răspuns (pentru Alexandra_Anca_1997_s30H):

Cred ca are cosmote sau frog iubire

| kristyan19 a răspuns:

Deci:cand iti activezi netul iti trimit un sms cu setarile care trebuie instalate daca nu le-ai instalat da un sms gol la 6381(e gratis:d), dupa le instalezi si cand vrei sa intri pe net, intra unde scrie "introducere adresa" si de acolo intri unde vrei scrii de ex. www.google.ro si accesezi dupa alte chestii. sper ca te-am ajutat;)

| Bl00dAngel a răspuns (pentru kristyan19):

Ms mi-a fost de folos informatia sper ca si lui stef i-a fost meriti funda