| AntonCosmin a întrebat:

Am un Galaxy s3 si mi-am activat extraoptiunea Xplore + extraoptiunea more si imi spune ca am 300mb trafic de date.Problema este cand vreau sa intru pe internet nu merge.Ce pot sa fac? Am activat transfer de date dar tot degeaba.Cine ma poate ajuta primeste funda.

1 răspuns:
| vladutzu96 a răspuns:

Pentru a activa serviciul web'n'walk este suficient sa trimiti un mesaj gratuit cu textul "A WNW" la numarul 969. Vei putea sa accesezi serviciul ori de cate ori ai nevoie, platind doar pentru zilele in care alegi sa te conectezi. Imediat dupa comanda de activare a serviciului vei primi automat setarile de care ai nevoie precum si adresa de la care poti descarca Opera Mini web'n'walk.