| andreeamiki321 a întrebat:

am un telefon Nokia C3 si pentru a descarca ceva de pe internet imi zice ca trebuie sa ma abonez la pachetul de date...cum pot sa fac acest lucru? Multumesc

Răspuns Câştigător
| LoveParis a răspuns:

Pai este un numar la care suni cred ca 448 sau ceva de genu intereseaza-te si iti zice acolo ca ce telefon ai si i spui i dai toate datele ce te intreaba si iti ia 45 de centi apelu dupa care iti tr un sms cu un kink dai pe kinku ala din sms si iti merge netu sper ca te-am ajutat fundahappy