| never_5650 a întrebat:

Am un Nokia 6234 Vodafone live cu cartela de Cosmote in el si de cateva ore incerc sa fac sa pot intra pe internet de pe aplicatiile din telefon (messenger, Opera mini, facebook, eBuddy etc) mentionez ca pot sa intru pe internet prin Browserul propriu Web, dar nu prea ma incanta si ca am si 200 de mb de trafic de la Cosmote. Cand incerc sa accesez una din aplicatiile de mai sus imi spune sa ma abonez la pachetele de date. Stiu ca aplicatiile din telefon merg pe setarile de pe Vodafone dar nu stiu cum sa le modific pentru Cosmote.

1 răspuns:
| cristi2012 a răspuns:

Nu poti pentru ca trebuie sa prinda web de la modem prin antena.incearca mai des.o sa mearga o data.am avut si eu asa problema.