| Ralukka a întrebat:

Eu vreau sa-mi iau masina dar nu stiu care firma e cea mai buna.

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

1. Toyota
2. Mercedes
3. BMW
4. Honda
5. Ford

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exprima te complet cati bani ai, vrei noua sau sh, berlina hatch break, motor puternic, economica, iti permiti taxele, impozitele rca?

| Braunion a răspuns (pentru suntserios):

De astea se ocupa taticu, stai linistit.

| suntserios a răspuns (pentru Braunion):

Probabil

| robijam a răspuns (pentru suntserios):

100 % Nu numa probabil rolling on the floor. Banuiesc ca stii fetele alea de 20 si ceva de ani, care le vezi in BMW X5 alb cumparat de taticu la majorat, in care ele abia se vad dupa volan laughing.

| johnnny123 a răspuns:

Iti raspund ce le raspund tuturor celor care pun intrebarea "care este cea mai buna firma de..."

Nu exista "cea mai buna firma", exista doar "cea mai potrivita pentru nevoile si posibilitatile tale".

Daca ar exista o "cea mai buna firma", atunci celelalte firme ar disparea de pe piata. Fiecare marca isi are cumparatorii ei pentru ca satisface cel mai bine nevoile acelor cumparatori.

Iar daca nu-ti cunoastem nevoile si posibilitatile, nu-ti putem face nici o recomandare.

| ovidius a răspuns:

Cea mai bună? Hm...
Pai să vedem...

- cea mai bună la motoare: Mercedes. Trec lejer de milionul de km fără nicio emoţie.
- la securitatea pasagerilor: Volvo
- cea mai bună pentru manelişti? Clar BMW
- ce mai bună pentru omul de rând? VW, Opel, Seat, Ford
- cea care îţi dă emoţia condusului pur: Alfa Romeo

Acum vin şi te întreb EU: care crezi că e cea mai bună?

| winer98 a răspuns:

Daca ai bani ferrari lamborghini bugati daca ai un buget mediu o dacia e potrivita.

| uncopiltampit a răspuns:

Bun, dar ce masina vrei sa iti iei de epilat sau de tuns iarba?

| Lăcrymioara a răspuns:

Eu zic ca BMW este cea mai buna firmawinking. sper ca te-am ajutat. funda?:*:*