| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,vreau sa stiu si eu cum pot accesa camerle de supraveghere de la o firma sa vad cine tot imi zgarie masina din parcare si alte masini tot din parcare. Funda

4 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Nu poti, cat despre hacking...e ilegal si daca te descopera, ceea ce e foarte posibil pentru ca se pare ca n-ai cunostinte in materie, e chiar penal.

| Jokyo a răspuns:

Nu le poti accesa de unul singur ar trebui sa vorbesti cu cei de la securitate sa iti arate filmarile si sa poti vedea cine iti zgarie masina big grin

| adrianbestboy98 explică (pentru Jokyo):

Degeaba ca aia m-a dau afara din zona aia ca zice ca eu de asta vreau sa accesez sistemul si sa ii demonstrez la paznic si la directorul de acolo sa nu eu, ar trebui sa existe un sistem de hacking ceva

| petrescuionut a răspuns:

Dai ma in judecata si cerele filmarile ca au obligatia si tu dreptu sa le vezi happy