| pikaღ a întrebat:

imi dati si mie va rog niste programe de internet cum ar fi mozilia,opera, internet explorer....altele decat acestea.

Răspuns Câştigător
| KrazyK a răspuns:

Safari, Flock, Avant browser, Maxthon, NetScape Navigator, Firefox Nightly.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome iti recomand eu este foarte bun si in plus se incarca foarte rapid iti dau un sfat nu instala internet explorer se incarca greu cand vrei sa cauti ceva.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Google chrome, safari.

| Razvy197 a răspuns:

Opera,Safari,

| pikaღ explică:

Google chrome, nu functioneaza la mine pe windows

| pisii11 a răspuns:

Eu am Google Chrome tin sa te anunt ca este foarte bun :d funda?puppy dog eyes

| NuMaiConteazaNumele a răspuns:

Se numesc browsere de internet...
Eu folosesc Google Chrome, altele mai bune sunt Safari ( Apple ) si Maxthon.
Fiecare are ceva mai bun dar si unele chestii mai proaste.

| Alexandru074 a răspuns:

Sefari lucreaza foarte bine va spun din propria experenta (browser)