| euu03 a întrebat:

Imi place foarte mult sa conduc, m-a invatat tata in urma cu doi ani ( mentionez ca am 15 ani ). Am condus pe drumuri unde nu era politie, cu viteza destul de mare ( peste 140 km/h ). As vrea sa stiu cum sa fac sa devin pilot de curse, cum este Andreea Neculabatting eyelashes, sa fac parte din acest domeniu big grin. Care poate sa ma ajute cu un sfat, sa ma indrume dau fundita

Răspuns Câştigător
| s0ryNNell a răspuns:

De la 16 ani poti deveni pilot de curse cu experienta binenteles incearca sa aretii lumii ce sti u si ai voie sa pilotezi doar pe pistele speciale

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata, la varsta ta, poti conduce doar un cart, asa ca poti merge la un club de karting. Succes!

| Roby67 a răspuns:

Mergi la un club de Kart.

Răspuns utilizator avertizat
| kurinkita a răspuns:

Intre condus o masina cu peste 140 la ora pe drumuri unde nu era politie si condus o masina cu peste 140 la ora pe un circuit de curse e o poveste total diferita. Cum ti s-a mai zis pe aici, intra intr-un club de Kart si asteapta pana la 18 ani cand vei avea permis si fa o excursie pana pe Nurburgring si da acolo o tura cu masina la fel cum o dai pe drumuri unde nu era politie. Felicitari de pe acum daca dupa primul set de viraje nu vei fi cu rotile in sus.

| BamBum_3904 a răspuns:

Un sfat! Mai asteapta 3 ani, fa scoala de soferi si dupa povestim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elly. daca eu i-am platit carnetul fiului meu, iar el habar nu are sa conduca, dar se urca la volan si pleaca, se cheama ca i-am cumparat MOARTEA. tatal tau, te-a invatat sa tii masina drept, pe sosea.mai ai mult pana sa spui ca stii sa conduci.si mai mult pana la pilot de curse. dar iti doresc succes.si ia-o incet.invata intai sa mergi foarte bine, si dupa aia sa zbori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal tau este inconstient, un infractor. Ca si tine! Nu sinteti sanatosi la cap. Imi asum responsabilitatea celor scrise.
Un sfat? Tu vezi de scoala, in caz ca sti ce este aceea, iar tatal tau sa vinda masina.
Ma intreb ce alte nenorociri si infractiuni ati mai facut!
Pt cei care dau sfaturi unor asemenea personaje, voi realizati ce-a spus ca a facut? ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipu / daca discutam de masina, nu cred ca pe cimp se poate merge cu 140 km/h. Inseamna ca a mers pe drum public. Ca este minciuna sau nu?!
Problema este de mentalitate si ce invata un copil cind vede ca este incurajat sa calce legile! Crezi ca va ajunge un om integru? Eu zic ca nu! si ma abtin sa-i prezic soarta...( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la 18 ani poti deveni pilot de curse si iti trebuie bani foarte multi pentru: atestat, masina normala modificata la motor si permis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bv tie fatoo happy, esti una de-a mea, eu sunt din Alba, si conduc intr-o localitate unde nu se circula, cu tatal meu, am 14 ani, ma descurc, ca exceptia ca nu prea stiu sa ba in viteza I, dar e tare simt ca imi traiesc visul ca ochii de la 3 anihappy e tare BRAVO

| euu03 explică:

Nu as fi pus intrebarea asta daca stiam sa merg doar drept pe sosea... logic ca nu ma refeream sa conduc in oras, etc ci pe niste piste specialewinking

| euu03 explică:

Pfff deja deviatzi de la subiect, treaba mea unde am condus, nu ma apucam aici sa aberez prostii daca nu era asawinking. E viata mea si daca eu vreau sa fiu " inconstienta " cum spun altii e treaba mea! Exista si drumuri publice unde nu exista politie si unde nu circula mai deloc masini ca doar nu eram nebuna sa ma duc in centrul orasului raised eyebrows. Eram sigura ca o sa se gaseasca cate cineva care sa faca comentarii aiurea, daca poti sa ma ajuti cu un sfat bine daca nu cel putin nu iti mai imagina lucruri care nu exista oh go on. @ Tipu "smechera asta " observi ce limbaj folosesti? nu cred ca ti-am adresat asemenea cuvinte ca sa vii sa imi sari mie in cap, care-i problema ta? crezi ca mint sau ce? Si uite ca vad peste volan pentru ca sunt inalta. Vai spuneam in gura mare, nu cred ca m-am laudat peste tot. Am pus o intrebare pentru ca vroiam ca cineva sa ma indrume NU inseamna ca "strig in gura mare". Inca ceva : nu vreau sa castig bani pentru ca as face-o din pasiunewinking

| edcmb a răspuns:

Da ce masina ai de ti-ai permis sa mergi cu 140 km/h, mai ales daca nu e drum public si ai si 15 ani? si daca ai vrea sa devii pilot de curse e cam tarziu; da totusi incearca la karting...

| Three_3904 a răspuns:

Buna! trebuie sa mai cresti putin si dupa...pai nu stiu cauta si uh ceva pe net sau spune-le parintzilor poate te pot ei ajuta!>:d<
mult succes!:*