| AdYtZu_5667 a întrebat:

Salut ma numesc Catalin am 13 ani (sper sa nu vi se para ceva absurd) dar imi doresc sa vorbesc cu campionul roman Titi Aur il respect foarte mult si imi doresc sa imi explice anumite lucruri. vreau sa devin pilot de curse si stiu ca conduc foarte bine orice masina(nu vreau sa fiu condamnat deoarece am condus pe proprieteati private si pe drumuri decirculate). vreau daca se poate sa ma ajutatati cu un numar de telefon sau un mail. va multumesc. sper sa nu primesc jigniri si descurajari ja multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| CPR a răspuns:

Salut. siteul oficial al scolii de pilotaj Titi Aur este www.titiaur.ro
Tel. 0744837650
Tel. 0745954115
titiaurcnr@yahoo.com
Numerele de telefon le-am gasit pe site la sectiunea contact, sper ca ti-am fost de ajutor :)

1 răspuns:
| addyy_2967 a răspuns:

Ma.eu am 15 ani. Si eu am condus masina si saptamana trecuta am condus. Dar treaba este ca am condus pe drumuri circulate, pe camp, pe dealuri, la padure. peste tot! Odata am dat nas in nas cu politia, dar norocul meu ca am aprins farurile sa nu se mai vada asa intens cine conduce.Cred ca mai trebuie sa cresti si dupa aceea vei putea vorbi cu el.Nasul meu a organizat multe curse in care a participat Titi Aur, dar nu am de unde sa stiu daca are numarul lui si nu pot sa ma duc sa il cer.Scuze, dar mai trebuie sa cresti. te rog daca poti sa dai si mie funda.