| UltraViolette a întrebat:

as vrea sa devin reprezentant oriflame. Dar nu stiu cum se procedeaza. Poate cineva de incredere sa ma indrume? big grin

5 răspunsuri:
| dinumario a răspuns:

Trebuie sa ai un prieten care sa te recomande la ei

| Karolina05 a răspuns:

Buna,eu te-as putea ajuta ...esti din Romania sau Moldova?

| UltraViolette explică (pentru Karolina05):

Sunt din Ploiesti, Romania.

| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns (pentru UltraViolette):

Salut. Pentru început să mă prezint. sunt Dumitru, un reprezentant Oriflame de 1 an și câteva luni (și da, sunt băiat :D). Bănuiesc că ai văzut pe undeva cum se procedează cu Oriflame, care sunt reducerile, cadourile etc. Dacă dorești, eu pot să te îndrum telefonic, îți răspund la orice întrebare dorești. ps: dacă te înscrii în aceasta campanie poți câștiga o perie de păr REMINGTON. Aștept să îmi scrii pe privat, aici, sau pe facebook, https://www.facebook.com/MANADALA. O zi plăcută! :)

| Bucur_Valentina_1994 a răspuns:

Buna! Eu te pot ajuta sa te inscrii la Oriflame. Trebuie sa ai varsta minima de 16 ani pentru a te putea inscrie pe numele tau; daca nu, se accepta si pe numele mamei. Pentru alte detalii te astept in privat valentina. bucur@ymail.com sau poti completa acest formular http://valentinabucur.blogspot.com/......flame.html