Întrebare recomandată | bombita a întrebat:

Intrebarea mea poate suna ciudat sau haios pentru unii: Am vazut la o masina cornite de ren atasate de geam/ sanii. As vrea sa stiu daca se gasesc de cumparat de la magazine auto direct, sau trebuie facute de mine. Si daca trebuie facute de mine de ce anume as avea nevoie. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Pai o sa gasesti asa ceva la magazine de tunninguri autowinking si ca sa faci tu iti va trebuii ori o ventuza puternica ori pe baza de magnet. probabil ai vazut antena de la statie cum este prinsa

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Placerea meawinking