| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta poate suna amuzant, dar chiar am nevoie de un raspuns laughing Vorbehsc de ceva zile cu un tip, doh, e super de treaba si ma inteleg super cu el. si mi-a spus "..., m-am indragostit! laughing " si nu stiu ce sa-i zic..as vrea ceva gen " oo, cine e norocoasa? ", dar ar suna..ciudat. nu stiulaughing FUNDA

3 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Asculta combinate cu el vezi cum merge si daca iti merge bine si el e baiat finut de ce nu! Nu vad care e problema? dai si tu inainte cu tupeu daca arata binisor hahaha

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Zi ca ce mistooo sau zi ca si tu laughing

| Idontknownaything a răspuns:

Vorbesc* scuze.