| bobobo4321 a întrebat:

Ma gandesc sa imi cumpar un Mercedes C180 din 96, mi-ar prinde bine niste sfaturi de la cei care au avut.

Răspuns Câştigător
| chioscuta a răspuns:

Probleme cu rugina in zona pragurilor si partea de jos a portierelor, in rest o masina de nota 10.In privinta cobsumului cat o calci atat consuma, la un mers sportiv poti ajunge si la 15% in Bucuresti! La fiabilitate sta foarte bine, cu preturi la piese relativ ok.In principiu daca nu are rugina si motorul functioneaza ok, nu da fum, nu prezinta scurgeri de ulei, e o masina care merita.

| bobobo4321 explică (pentru chioscuta):

Gasesti usor piese de schimb?

| chioscuta a răspuns (pentru bobobo4321):

Sigur,pentru majoritatea masinilor gasesti piese de schimb.