| AndreasfromMetallicA a întrebat:

urmeaza sa fac scoala cat.C+E,chestionarele de pe drpciv le stiu pe derost,pe alte site-uri(ex:S.C Autogeneral Bucuresti)gasesc chestionare cu raspunsuri diferite decat pe drpciv,in plus, sunt intrebari care intreaba la rabele Roman ce roti se franeazalaughing, mi se pare ca e un site facut la panarama, intrebarea este daca e de suficient sa stiu doar intrebarile de pe drpciv pentru a lua sala.Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Important este sa stii legislatia rutiera, in principal regulile de circulatie. Raspunsurile corecte sunt cele de pe drpciv.ro, este site-ul oficial al Directiei de permise si ei fac chestionarele.