| pikaღ a întrebat:

va rog mult imi spuneti daca pe cartela frog este netul gratis pentru ca am vorbit cu o colega si ea are frog si are netul gratis si nu are un telefon performant dar ii merge. spuneti-mi va rog daca este pentru ca vreau sa imi iau si eu cartela frog

7 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Internetul nu este gratis, vine împreună cu o extraopțiune.

| subfocus a răspuns:

Cu 6 euro ai extraoptiunea aia cu net nelimitat 3000 de minute si mesaje in retea si 75 nationale
da de fapt te costa doar 5 euro ca primesti 1 euro pe luna ca e bonus 48

| stella390 a răspuns:

Da este gratis pe frog

| pikaღ explică (pentru stella390):

Pai si daca am un LG pe sina merge netu adica are navigator da crezi ca merge

| stella390 a răspuns (pentru pikaღ):

Da

| loloooo a răspuns:

Eu am frog si nu am internet gratis adica da, este gratis dar doar daca iti reincarci cartela... :*. Funditabatting eyelashes?

| pikaღ explică (pentru loloooo):

Pai da sigur ca reincarc