| KaterinaPetrova a întrebat:

Merge cartela frog pe iphone 4, 4s? ma refer la netul nelimitat ca vreau sa mi cumpar si eu

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Am un prieten care are iphone 4 si are cartela frog cu internet.

2 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Daca iPhone-ul e neverlocked merge fara probleme.Indiferent de model.

| KaterinaPetrova explică (pentru 000MadMAX000):

Pai stiu ca la unele telefoane nu merge si de aia.m-am uitat pe o lista pe cosmote.ro care era actualizata prin 2011 si nu aparea iphone in lista ..ai vazut tu sigur la cineva?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru KaterinaPetrova):

Am un prieten care are iphone 4 si are cartela frog cu internet.

| AcadeaMulticolora a răspuns:

E net nelimitat pana iti expira extraoptiunea de pe cartela.

| KaterinaPetrova explică (pentru AcadeaMulticolora):

Pai la unele telefoane nu merge si de aia am intrebat.ca am vazut pe lista pe cosmote.ro si nu aparea iphone dar era lista din 2011