| Krsz a întrebat:

Stie cineva daca pe un telefon Vodafone smart care are bowser html merge internetul de la cartela frog? Vreau sa imi iau acest telefon si am cartela frog..ar insemna sa nu mai am internet sau pot avea? Multumeeesc!

6 răspunsuri:
| ŞtefanaTCK a răspuns:

Daca vrei neaparat un Vodafone Smart pe care să foloseşti cartela Frog va trebui să îl decodezi. happy

| Krsz explică (pentru ŞtefanaTCK):

Eu ma refeream la internetu de la frog ca telefonul este decodat

| ŞtefanaTCK a răspuns (pentru Krsz):

Dacă este decodat nu văd de ce nu ar merge.
Nu am avut telefon de la Vodafone niciodată. @dectave spune ca nu ar merge să îl decodezi. nu ştiu.
Întreabă pe cei din magazin dacă se poate decoda telefonul încât să poţi folosi o cartelă Frog pe el cu internet, minute şi tot. happy

| Krsz explică (pentru ŞtefanaTCK):

Nu ai inteleslaughing deci este vorba ca web'n'walk din cate stiu eu functioneaza numai daca telefonul are browserul wap. telefonul are html. eu intrebam daca pe html merge web'n'walk-ul happy

| dectave a răspuns:

Din cate stiu, nu merge nici macar sa pui alta cartela decat Vodafone(am avut un telefon Vodafone si nu merge decodat, doar de la ei merge cartela).

| Krsz explică (pentru dectave):

Eu ma refeream doar la internetul de pe cartela ca telefonul este decodat.