| Elenaneacsulescu993838 a întrebat:

Buna TPU!
Vineri am reușit sa iau proba practica auto. Cand va veni permisul? Iar dacă nu sunt acasă cand ajunge poștașul trebuie sa merg personal sa îl ridic? Eu sper sa-mi vina mâine, poimâinehappy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari pentru permis!
Stai linistita, daca vine postasul si nu esti acasa, lasa aviz in usa si tu mergi cu buletinul si-l ridic de la posta, a doua zi, sau cand poti, in timpul programului cand psota-i deschisa.
Oricum dureaza 7-10 zile pana vine permisul, pana se opereaza in sistemul admisia, apoi se printeaza si se lamineaza permisul, iar a doua zi pleaca spre posta si ajunge la tine.

| SpoiledBrat a răspuns:

In primii 3 ani oricum nu ai voie sa conduci deci nu te bucura deja

| Simpatic a răspuns (pentru SpoiledBrat):

Induci in eroare, caterinca o inteleg si imi place dar stilul "alex velea" care o da cand pe muzica pop cand pe manele NU

Noua celor de pe TPU ne plac caterincosii si cei care fac glume inteligente si placute...nu si trolliii cu 3 de "i" precum copiii!

drumuri bune si sper sa mai apuci 4-5 zile pe TPU, in caz contrar te salut de pe acum

| ArchangelElohim a răspuns:

Felicitari, vine postasul sau vei primi aviz in posta ca sa ti-l ridici dureaza cam 2-3 saptamani