| Vio199 a întrebat:

Buna TPU. voi fi scurta, treaba sta cam asa: e un baiat ii plac motoarele (motocicletele in general) si i-am atras atentia spunandu-i ca si eu sunt interesata de motoare dar, eu nu stiu atatea cat stie el si as vrea sa imi sp. doar bazele ce ar trebui sa stiu eu despre motociclete pentru a-l putea impresiona?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu zic ca nu este cazul doar pentru un baiat sa incerci sa pari ceea ce nu esti si sa devii falsa ca sa nu mai adaug ca este un efor facut degeaba daca nu exista pasiune adevarata degeaba vei invata cate ceva findca isi va da seama si ti-o repet nu merita! Daca totusi esti interesata iti pot oferii destule materiale cat sa inveti cate ceva sau chiar la nivel de performanta daca totusi insisti si pentru binele tau daca nu esti pasionata sa nu faci greseala sa dai de A fiindca risti sa patesti multe pe o motocicleta daca nu ai dorinta sa inveti si sa devii mai bun in asta! Daca te hotarasti si vrei materiale lasa-mi un mesaj privat si ti le incarc pe un site pe file upload sau ti le pun pe mail materialele de citit cum vrei si de asemenea daca vrei decat bazele citeste Ghidul Motociclistului de Darwin Holmstrom si Charles Everitt.

Revin cu afirmatia ca NU trebuie sa impresionezi prin asta!

| syjey a răspuns:

Daca tu esti cea din poza de la profil, nici nu cred ca trebuie sa stii mare lucru despre motoare pentru a-l face sa te placa.

| Alex_2649 a răspuns:

Fa si tu cum fac eu la istorie zi da si da din cap