| AnneIsHere a întrebat:

Cum pot impresiona un baiat care stie ca-l plac?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar el cu ce te-a impresionat? Nu trebuie să lași impresia că ești disperată după el!
Pa, pa.

| MasterYoda a răspuns:

Deschizi o sticla de bere cu cheita de la sutien

| betsy a răspuns (pentru MasterYoda):

Daca te referi la reclama aia, inseamna ca nu te-ai uitat pana la capat. Cheita nu era de la sutienhappy

| MasterYoda a răspuns (pentru betsy):

Nu, nu ma refer la reclama aia (oricare ar fi ea)...
multi vad, putini pricep!

| betsy a răspuns (pentru MasterYoda):

Mda, din 402349 de useri TPU, poti fi sigur ca 402348 nu ar putea intelege raspunsul tau filozofic (Bineinteles, daca nu cumva e si Obi-Wan printre ei). Reclama asta: http://www.youtube.com/watch?v=WH63RGNoYz4

May the Force be with you.

| DeeaOana2000 a răspuns:

Deci.....cuiva i s-a intamplat acelesi lucru. I-am dat un sfat si a fost cu "el". Fa-te cat de frumoasa poti in fiecare zi. nu il baga prea mult in seama dar totusi mai vorbesti cu el. daca nu merge spune-i ce simti pentru el. cine stie? poate simte la fel. SPER DIN SUFLET K TE-AM AJUTAT. PUPICI

Răspuns utilizator avertizat
| CrushBoy89 a răspuns:

Cred ca baietii astia doi mi-au furat cuvintelelaughing.In plus, eu te sfatuiesc sa il bagi cat de cat in seama.Fa-i complimente legate de vestimentatie, freza(conteaza foarte mult) etc.Cu ocazia asta si tu trebuie sa fi o fata curata, frumos aranjata, eleganta etc.Sa sti ca un baiat nu se da in vant dupa toate... Unui baiat ii plac fetele cu picioarele pe pamant.Bafta multa! O meritiwinking

| alinutza96 a răspuns:

Daca vei fii tu insati totul va veni de la sinewinking comportate cat mai natural cu elwinking

| junkistul a răspuns:

Poti sa il impresionezi cu un sex oral laughing))

| Shinnok9409 a răspuns:

Fii tu insati iar daca stie ca-l placi va veni el la tine.sau poti astepta un pic adica 1-2 saptamani si daca nu reactioneaza t duci la el si ii zici ca vrei sa fi cu el.Un baiat nu trebuie impresionat el face impresii asa e specia.iti spun pentru ca si eu sunt baiatwinking

| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Buna! Eu sunt baiat si in mod normal o fata nu trebuie sa faca ceva iesit din comun pentru a impresiona un baiat ci trebuie sa fie ea insuti. Bafta!
Funda!