| Cяуѕтуηυтzα a întrebat:

imi place de un baiat dar el nu stie asta si stiu ca si lui ii place de mine cum sa fac sa ii atrag atentia fara sa par prea interesata de el?

1 răspuns:
| DeeDee_3541 a răspuns:

Poi obeserva ce lucruri ii plac si vorbiti despre asta cand veniti de la scoala stai cu prietenele tale si stati in fata lui poate o sa te observe sau cere.i tu nr de tel sau id-ul dka are vb p mess dar tu sa nu il suni vreodta sau sa il bagi in seama cand intra p mess lasa`l sa te bage el in seama ...imi dai funda pls?:*