| hahahacrazyboy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un scuter.Dar nu pot sa ma decid intre Aprilia sr50 r si Aprilia sr50.ma puteti ajuta?. vreau sa mearga cu peste 60 km/h.si sa fie cat mai bun! Dau funa!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Oricare. Nu exista nici o diferenta mecanica intre cele doua modele deci poti sa il iei pe absolut oricare dintre ele! Cu tuningul la scutere... nu prea o sa poti face mare lucru fara bani multi!

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este cam aceiasi poveste. Mergi pe SR50 R dar nu prea conteaza. Ce model gasesti la aceiasi calitate si la bani mai putini pe ala ia-l pentru ca exista diferente mecanice!

| hahahacrazyboy explică (pentru FurtunaDiesel):

Pai eu vreau sa pot sa il tunez cat de cat, Si sa mearga cat mai tare si sa fie rezistent.Deci care mi-l sugerezi...Am doar 1000 euro buget pentru scuter

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru hahahacrazyboy):

SR 50 R

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru hahahacrazyboy):

Oricare. Nu exista nici o diferenta mecanica intre cele doua modele deci poti sa il iei pe absolut oricare dintre ele! Cu tuningul la scutere... nu prea o sa poti face mare lucru fara bani multi!

| DanutXxxX a răspuns:

Eu cred ca ar fi bun Aprilia sr 50 r