| Silvius12 a întrebat:

Trebuie sa aduc o masina din Italia si proprietarul, care are un parc auto, zice ca i` mi trebuie nu stiu ce foaie de la soferul cu, care merg sa iau masina pe platforma!
I` mi zice ca nu poate sa o radieze fara acea foaie! Dar nimeni din RO nu are asa ceva.
Stiti careva ceva despre lucrul asta? Este cineva care a mai adus masini din Italia si i` mi spune cum sa ma descurc?
Multumiri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaia aia are un nume.
CMR, si toti transportatorii au asa ceva.
Probabil te-ai adresat unui amarat de caraus care are si el o platforma obosita si masina cu nr de BG.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu m-as gandi cat m-ar costa inmatricularea aici.

| MariusF23 a răspuns:

Iti trebuie o foaie de parcurs.