| Siminicianu_Iulian_1995 a întrebat:

Bună tuturor, am si eu o întrebare pentru voi, daca mă ajuți!
Am dat de permis in Italia l-am luat, asta sa întâmplat acum 4 ani, iar acum 10 luni am avut o cursa cu masina in Germania, in drum spre Germania, mai exact in Polonia, nerespectând regulile de circulație, mi-a luat permisul fara să-mi dea nimic la mana, până în momentul de față nu mi-a venit nimic acasă sau la sediul politiei, cum aș putea să-l recuperez?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-l vor trimite acasa dupa 3 ani. Dar mi se pare cam mult. Nu spui de ce ti l-au luat.

| Siminicianu_Iulian_1995 explică (pentru darrio2007):

Am fost si m-am interesat si nu sunt trecut în baza de date, că am permisul suspendat, pot să-l d-au pierdut?

Răspuns utilizator avertizat