| Vlad162 a întrebat:

Buna tuturor, vin si eu cu o intrebare legata de combustibili.
Am cumparat de curand o masina pe benzina si am zis ca la inceput s-o rasfat cu benzina de calitate, si va intreb aici care credeti voi ca ar fi cea mai buna benzina si de la ce benzinarii sa alimentez. Din ce m-am mai interesat parerile ar fi impartite, fie OMV fie Mol fie Rompetrol. Ce ziceti? Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Personal mi se pare cea mai ok cea de la Mol.
Omv si Petrom au aceeasi benzina.

Orice, numai de la Loukoil sa nu fie

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Eu o rasfat cu Gpl de unde apuc.Ii raman supapele mai curate.