| Andreehope a întrebat:

Vreau sa fac scoala de soferi. vreau sa cumpar cartea. insa intrebarea mea este. Daca cumpar cartea mai este valabila si la anul? Este posibil sa dau examenul dupa sarbatori... Fiecare scoala are carte diferita? Sau imi pot cumpara de oriunde? Ce ma sfatuiti? Va rog frumos ...Multumesc

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Salut,
Cumpara-ti cartea cu incredere, iar cartea nu difera de la o scoala la alta, poate sa difere doar editura care a facut tiparirea. Poti merge si la o librarie si ceri o carte de legistatie an 2012 de preferabil editura National.
Mult succes cu permisul.

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Amice, nu există o carte pentru școala de șoferi, un manual, tu trebuie să cunoști codul rutier, care este unic pentru toți șoferii.