| Anonimaams a întrebat:

Vreau sa-mi iau o masina. Acestea sunt criteriile pe care le am: sa fie automata, sa aibă piele in interior, scaune încălzite, sistem de navigare, asistenta parcare, buton start/stop. As vrea sa nu depășească prețul de 15.000€, nu este neaparat sa fie noua. Dacă va rog lăsați-mi linkuri cu ce găsiți, mulțumesc! Ofer funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Autovit. Gasesti toate filtrele acolo

| Sofer a răspuns:

Când îți iei o mașină cu piele, ai nevoie și de răcire în scaune. Nu doar încălzire. Încălzirea e buna iarna și vara răcirea sa nu faci balta sub fund.

| TheGentleman a răspuns:

Intră pe Cavaleria.ro și caută rubrica „Auto" a lui Marian Andrei. Sigur vei găsi o mașină pe gustul tău. Succes

| armiaso a răspuns:

Daca vrei piele in interior, neaparat sa ai si racire in scaune, vara faci omleta pe piele.