| Alecsandriii a întrebat:

Salut, știe cineva prețul unui BMW 320, 2000cm3, 163 cp, 2006-2008 cu următoarele dotări
-bi-xenon
-pachet M interior/exterior
-interior piele (pref. crem)
-trapa
-navi mare
-scaune încălzite
-scaune electrice
-senzori parcare

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur stie autovit.

| Alecsandriii explică (pentru suntserios):

Crede-ma, am căutat și nimic
Acolo anunțurile sunt cu plata cu nu se încurca mulți sa plătească

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt vreo 30 anunturi, nu ai cum sa nu iti faci o parere din alea

https://www.autovit.ro/......de-la-2007

| sierra1 a răspuns:

Pe olx cauți și găsești (parcă așa era reclama. Sau era la publi24?)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

4000, 5000, 6000... Depinde cum arata la fata locului, cum merge, cat de bine arata, ce kilometraj are.
Poate fi si sub 4000.

| CatW0men a răspuns:

Între 4500-5000 euro (+ -) cu cele menționate. Totul ține de dotări km și cum e întreținută.