| Chira_Samuel_1995 a întrebat:

Buna ziua.
Am schimbat termostatul la Matizul meu, am prins pus toate la loc (furtune, cabluri, fise) dupa am încercat sa il pornesc, insa nu mai porneste. Motorul învârte dar nu porneste.
Mentionez ca am dat jos fișele si am scos delcoul de pe motor.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Daca ai dat jos ce spui,atunci acolo e problema,nu ai pus la loc ceva cum trebuie,mai verifica. Daca ai scos delcoul ar putea sa fie aia problema,so fi dereglat,ori fisele alea nu fac legatura bine.

Treb cineva sa verifice,tu sigur nu te pricepi sa verifici, asa cauta unu care macar sa iti verifice delcoul si fisele, sa vada daca is bune. Vorba cuiva, ai termostat te doare la basca laughing restul nu mai conteaza.
Pe viitor daca stii ca nu te pricepi, lasa pe alti sa repare, sa mai faca si aia un ban cinstit laughing

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Care e intrebarea?

| Goete a răspuns:

Important e ca ai termostatul nou, nu iti face probleme. Faptul ca nu porneste nu e semnificativ; cu preturile astea la benzina chiar mai bine